DÁRKOVÉ POUKAZY

Darujte zdraví a pohodu!


Hledáte jedinečný a smysluplný dárek, který opravdu projeví Vaši péči? Dárkové poukazy na naše služby jsou ideálním řešením. Darujte svým blízkým nejen radost, ale i příležitost zlepšit jejich zdraví a celkovou pohodu.


Druhy poukazů

Nabízíme širokou škálu terapií a služeb, na které můžete poukaz využít. Od manuálních terapií po komplexní rehabilitační programy – máme něco pro každého. Vyberte si konkrétní terapii nebo obdarujte hodnotovým poukazem, který umožní obdarovaným vybrat si službu podle vlastního přání.

Naše poukazy zahrnují například:

  • Manuální terapie (např. fyzioterapie, rehabilitační cvičení, SM systém, Dornova metoda, relaxační masáž, sportovní masáž, Breussova masáž nebo jejich kombinace)
  • ENDO-Balancer (2x 10 minut ošetření v 1 den)
  • Kombinace manuální terapie + ENDO-Balancer (nejoblíbenější pro svůj větší efekt)
  • Poukazy v hodnotě 1.000 Kč, 1.200 Kč, 1.500 Kč

Elektronické poukazy Vám zašleme na email a vytvoříme na jakoukoliv službu či hodnotu (kompletní nabídku služeb naleznete na zde). Na přání lze přidat i věnování konkrétní osobě či osobní vzkaz.


Jak zakoupit dárkový poukaz?

Nákup je snadný a pohodlný. Můžete nám zavolat, napsat email, vyplnit formulář níže nebo nás navštívit osobně. Nabízíme různé způsoby platby a možnost doručení elektronického poukazu přímo do Vašeho e-mailu.


Proč darovat náš dárkový poukaz?

Dárkový poukaz na naše služby je víc než jen obyčejný dárek. Je to projev Vaší péče a přání zdraví a pohody pro Vaše blízké. Naše terapie přispívají k lepší fyzické kondici, uvolnění a celkovému zdraví. Navíc jsou naše poukazy velmi flexibilní – mají dlouhou platnost a lze je využít podle individuálních potřeb obdarovaných.


Kupte dárkový poukaz již nyní!

Neváhejte a darujte zážitek plný péče a relaxace. Kontaktujte nás na telefonu    +420 608 628 157, emailem na info@formyclinic.cz nebo vyplňte formulář níže a pořiďte dárkový poukaz ještě dnes!Často kladené otázky (FAQ)

Jaká je platnost poukazu?

Lhůta pro uplatnění poukazu je 6 měsíců od data zakoupení. Datum platnosti je uvedeno na zadní straně vpravo dole (platnost do: ...).

Jak uplatnit dárkový poukaz?

Po obdržení poukazu se prosím objednejte na čísle +420 608 628 157 nebo e-mailem na info@formyclinic.cz. Při rezervaci uveďte číslo poukazu.

Kolik stojí jednotlivé služby na poukazu?

Pokud si vyberete specifickou službu namísto hodnotového poukazu, budou ceny těchto služeb odpovídat našemu aktuálnímu ceníku. Pro podrobný přehled cen konkrétních terapií a služeb navštivte naši stránku www.formyclinic.cz/cenik/.

Je poukaz přenositelný na jiného člověka?

Pokud na poukazu není uvedeno věnování konkrétní osobě, jedná se o přenosný poukaz, který může uplatnit kdokoli, kdo se prokáže jeho unikátním kódem uvedeným na zadní straně vlevo dole.

Jak mohu objednat elektronický poukaz?

Elektronický poukaz lze snadno objednat několika způsoby: telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře (výše na této stránce). Jakmile obdržíme Vaši objednávku, zašleme Vám zálohovou fakturu. Po jejím úspěšném uhrazení Vám elektronický dárkový poukaz zašleme na Vámi uvedený e-mail. Poukaz si můžete vytisknout a předat osobně, nebo jej přímo poslat obdarovanému e-mailem. Volba je na Vás.

Jak si mohu poukaz převzít?

Poukaz Vám bude obratem po připsání platby na náš účet zaslán na Váš email.

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz?

Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše otázky na tel. čísle +420 608 628 157 nebo na emailu info@formyclinic.cz.